Kablosuz Kamera Modelleri

Talebin artması ile birlikte kullanıcı talepleri doğrultusunda yeni kablosuz kamera modelleri üretimine geçilmiştir. Geçmişte tek tip beyaz ve tek antenli kablosuz kamera modelleri üretilirken günümüzde ise siyah renk seçeneği ve onlarca teknik özellikle donatılmış güvenlik kameraları bulabilmek mümkün. Gece görüşü eski modellerde pek bulunabilen bir seçenek değildi ancak şuan gece görüşü her kablosuz kamerada var. Çözünürlük yani görüntü kalitesi açısından baktığımızda da eski tip kameralarda 700 tvl çözünürlük varken şuan 5mp e kadar kablosuz kamera modelleri bulabilmek mümkün.

 

Kablosuz ampul kamera modelleri

İç mekanda kullanılan kablosuz kamera modelleri alternatifleri birden fazla şekilde karşımıza çıkıyor. Ampul şeklinde tasarlanmış ve yanlızca ampul yerine kamerayı takmanızla çalışmaya başlayan kablosuz ampul kamera modelleri enerjiyi direkt olarak duydan aldığı için herhangi bir kablo görünmüyor. Özellikle elektrik kablosuz görüntüsü dahi istemeyen kullanıcılar için gerçekten çok uygun bir model.

kablosuz ampul kamera modelleri

kablosuz ampul kamera modelleri 

 

Kablosuz Bebek Kamerası Modelleri

Diğer alternatifler ise motorize yani sağa sola ve yukarı aşağı hareket edebilen kablosuz kamera modelleridir. Bu kablosuz bebek kamera modelleri genellikle evde çocuğu olan ebeveynler tarafından tercih edilmektedir. 360 derece hareket kabiliyeti sayesinde oda içerisinde tüm alana hakim olmanızı sağlar.

kablosuz bebek kamerası modelleri
kablosuz bebek kamerası modelleri

 

Kablosuz Kamera Modelleri

kablosuz kamera fiyatları , kablosuz ip kamera modelleri ve kablosuz wifi kamera satışı

%d blogcu bunu beğendi: