Kablosuz Kamera Dış Mekan

Kablosuz Kamera Dış Mekan

Dış mekanda kablosuz kamera olması çok önemlidir. Zira binaya giriş ve çıkışların kontrol altında olması, güvenlik ihlallerini ortadan kaldırır. Bu konuda çok farklı alternatifler vardır. Özellikle IP güvenlik kameraları ve CCTV güvenlik kameraları hakkında çok fazla soru sorulmaktadır. Gelin, kablosuz kamera dış mekan tavsiyesi ile bu farklara göz atalım.

Kablosuz Dış Mekan Kamera Tavsiye

Dış mekanda kullanmak isteyeceğiniz güvenlik kameralarında şu özelliklerin olmasına dikkat edin:

  • SD kart girişi: Geçmiş kayıtların incelenmesi için SD girişi ve yüksek depolama alanı destekleyen kablosuz kamera tercih edebilirsiniz.
  • Yüksek çözünürlük: Eğer kablosuz güvenlik kamerası yüksek çözünürlükte kayıt alırsa daha fazla detay incelenebilir.
  • Rüzgara ve suya dayanıklılık: Mutlaka gerekli standartlara sahip dış mekan kablosuz kamera tercih edin. Böylece ıslanmaya veya rüzgara karşı kayda devam edecektir.
  • Bulut depolama: Bu özellik sayesinde kameraya zarar gelse veya SD bozulsa dahi buluttan kaydı kontrol edebilirsiniz.
  • Aydınlatma: Bazı güvenlik kameraları infrared aydınlatma sayesinde çevresini daha net gösterir. Bu özellik geceleri çok işinize yarar.
  • Ses girişi ve çıkışı: Sesli güvenlik kameraları özellikle bina kapısı girişinde çok önemli ayrıntılar sunar. Ses çıkışıyla da caydırıcı bir özelliği kullanmanız mümkün olur.
  • Bağlantı seçenekleri: Ethernet veya Wi-Fi bağlantısını kullanarak kablosuz cihazı sorunsuzca kullanabilirsiniz. Eğer internet bağlantınız yoksa, kapalı devre güvenli kameralarından faydalanabilirsiniz.
Kablosuz kamera dış mekan tavsiyeleri
Kablosuz Kamera Dış Mekan tavsiyesi

Dış Mekan Kamera Tavsiyesi

Yukarıda yer verdiğimiz özelliklere sahip bir dış mekan kablosuz güvenlik kamerasını gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz. Yüksek çözünürlüklü, sesleri algılayabilen, aydınlatmalı ve gece görüş özellikli güvenlik kameraları sizlere maksimum güvenlik sağlayacaktır. Bu nedenle kablosuz kamera dış mekan ve çevresini tamamen güvenlik altına alacaktır. Elbette bütçenize göre bu parametrelerde değişiklik yapabilirsiniz. Eğer bu konuda daha fazla bilgi arıyorsanız şimdi uzman personellerimizle kablosuz kamera ile alakalı iletişime geçebilirsiniz.

https://www.bestaguvenlik.com/kablosuz-kamera-nerden-alinir-seID6455.html


https://www.toptanguvenlik.com/kablosuz-guvenlik-sistemleri


https://www.guvenlikbayii.com/kablosuz-guvenlik-kamera-fiyatlari-ve-ozellikleri

WİFİ DIŞ MEKAN KABLOSUZ GÜVENLİK KAMERASI 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s