Kablosuz IP Kamera Sesli Özellikleri

Kablosuz IP Kamera Sesli

Sesli kablosuz kameralar, görüntünün yanında sesi de kaydeder. Bu sayede güvenlik açısından daha fazla veri toplar. Ayrıca kablosuz IP kamera sesli cihazı ise uzaktan telefonla izlenebilen cihazlardır. Böylece sizi ve sevdiklerinizi tehlikelere karşı her yerde korur.

Kamera ile Ses Kaydı Yasal mı?

Bu soru, kablosuz IP kamera sesli cihazını kullanacağınız yere göre değişebilir. İş yerinde ses kayıt özelliği bulunan kamera kaydının yasal olmadığına ilişkin bazı bulgular söz konusudur. Zira bu durumda işçinin özel hayatına müdahale durumu söz konusu olabilir. Ancak evde ses kaydı yapmak yasaldır. Bu nedenle bir uzmandan teknik destek almanız gerekmektedir. Eğer kablosuz ip kamera sesli cihazını evinize takacaksanız bu durumda herhangi bir yasal risk söz konusu olmayacaktır.

Kablosuz IP Kamera Sesli Özellikleri

Sesli IP Kamera Avantajları Neler?

Standart güvenlik kamerasına göre kablosuz IP kamera sesli cihazı, aşağıdaki avantajları sunar:

  • Görüntülerin yanı sıra sesleri de kayıt altına almanızı sağlar. Bu sayede görüntülerde yakalayamadığınız ipuçlarını sesle yakalayabilirsiniz.
  • Tehlike oluşturan durumlara karşı ekstra güvenlik önlemine sahip olursunuz. Bu sayede konuşulanlar bir delil olarak kullanılabilir.
  • Özellikle evde hizmetli veya bakıcı varsa, çocuğunuzla nasıl iletişim kurduğunu duyabilirsiniz. Çünkü bazı durumlarda görüntülerde bir sorun olmasa da hizmetli veya bakıcı çocuğunuza sesli şiddet veya taciz uygulayabilir. Bu amaçla kullanılan sesli güvenlik kamerası hukuka uygun delildir.

Görüldüğü üzere kablosuz IP kamera sesli cihazı hem sizi hem de sevdiklerinizi korur. Tüm kablosuz ip kamera sesli cihazlarına göz atmak için sitemizi inceleyebilirsiniz.

https://www.bestaguvenlik.com/kablosuz-guvenlik-kamera-sistemleri-seID6496.html


https://www.toptanguvenlik.com/kablosuz-mini-kamera


https://www.guvenlikbayii.com/sesli-kablosuz-kamera

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s