Harekete Duyarlı Kablosuz Kamera

Harekete Duyarlı Kablosuz Kamera

Kablosuz güvenlik kamera modelleri, pek çok özelliğe sahiptir. Bu özelliklerden birisi de, hareket takip sistemidir. Bahsettiğimiz harekete duyarlı kablosuz kamera, ortamda hareketlilik algıladığı an size uyarı gönderir. Bu sayede yetkisiz giriş söz konusu olduğunda anında önlem alabilirsiniz. Peki harekete duyarlı güvenlik kamerası nasıl çalışır? Gelin bu özelliğe yakından bakalım.

Hareket Duyarlı Kablosuz Kamera Özellikleri

Herhangi bir hareketi tespit edip uyarı veren harekete duyarlı kameralar, yüksek güvenlik gerektiren yerlerde hayat kurtarıcıdır. Özellikle hırsızların giriş yapabileceği yerlerde bu sistemler sık olarak kullanılmaktadır.

Harekete duyarlı kablosuz kamera çalışma prensibi oldukça basittir. Kamera içerisinde yer alan lens, gelen ışıkları görüntü sensörü aracılığıyla analiz eder. Eğer gelen ışıkta dalgalanma olursa, iki görüntü arasındaki piksel farklılığı olur. Örneğin bir insan kameranın görüş açısına girerse bu durumda görüntü üzerinde piksel farklılıkları olacaktır. Bu durumda kamera derhal uyarı gönderir ve hareketlilik olduğuna dair bilgi edinebilirsiniz.

Bazı kablosuz kamera modelleri, sadece hareket olduğunda aktif hale gelebilir veya kayıt alabilir. Bu durumda hem kayıtları incelemek kolaylaşır hem de veri ve güç tasarrufu sağlanabilir. Eğer harekete duyarlı kablosuz kamera satın alırsanız, güvenliğiniz de üst düzeye çıkacaktır. Bu nedenle evlerinizde ve özellikle iş yerlerinizde bu cihazlarını tercih etmeniz çok önemlidir.

harekete duyarlı kablosuz kamera

Harekete duyarlı güvenlik kamerası satın almak isterseniz, web sitelerimizi kontrol edebilirsiniz. Eğer bu özelliğe sahip kablosuz kamera modelleri hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

https://www.bestaguvenlik.com/kablosuz-kamera-fiyatlari-seID805.html


https://www.toptanguvenlik.com/guvenlik-kamerasi-kablosuz


https://www.guvenlikbayii.com/kablosuz-guvenlik-kamera-sistemleri

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s