Net Görüntü Veren Kablosuz Kamera

Net Görüntü Veren Kablosuz Kamera

Güvenliği sağlamak adına pek çok yönteme başvururuz. Bunlardan birisi de kablosuz güvenlik kamerası taktırmaktır. Ancak net görüntü veren kablosuz kamera takılmazsa, kaydedilen görüntüler pek işe yaramayabilir. Özellikle güneş ışığı, sokak lambası ışığı ve buna benzer diğer ışık kaynakları, kameranın kaydettiği görüntüyü bozabilir. Bu durumda güvenlik kamerasının kaydettiği görüntüler net olmayacaktır. Net görüntü veren kablosuz kamera sayesinde bu gibi sorunları ortadan kaldırabilirsiniz.

Net Görüntü Veren Güvenlik Kamerası Modelleri

HDR kablosuz kamera, yüksek dinamik aralık özelliği sayesinde net görüntü verir. Özellikle parlak noktalar ve gölgeler içerisindeki ayrıntılar, HDR özellikli kamera tarafından korunur. Genellikle sokak lambalarının vurduğu kameralardaki patlak görüntü, HDR özellikli kablosuz kameralarda yaşanmaz. Bu sayede loş veya aşırı parlak ışıkta bile net görüntü elde edebilirsiniz.

Net Görüntü Veren Kablosuz Kamera
Net Görüntü Veren Kablosuz Kamera

Gecede net görüntü veren kablosuz kamera modelleri ise genel olarak IR LED ile çalışır. IR LED, kızılötesi ışınlar sayesinde geceleri dahi görüntü alınmasını sağlar. Böylece gece vakti yaşanan hırsızlık gibi istenmeyen olaylara karşı tüm ayrıntılar gün yüzüne çıkabilir. Sonuç olarak gece düşük ışıkta veya gündüz aşırı ışıkta net görüntü almak istiyorsanız, tercihinizi son teknolojiye sahip kablosuz kameralardan yana kullanın.

Eğer tüm kablosuz kamera modellerini incelemek ve ihtiyacınıza uygun olanı satın almak istiyorsanız, web sitelerimizi kontrol edebilirsiniz. Böylece net görüntü gösteren kablosuz kamera modellerini tüm ürün özellikleriyle inceleyebilirsiniz.

https://www.bestaguvenlik.com/kablosuz-ip-kamera-fiyatlari-seID443.html


https://www.toptanguvenlik.com/kablosuz-alarm-sistemi-fiyatlari

https://www.guvenlikbayii.com/kablosuz-guvenlik-kamerasi-seti-2

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s