Gecede Renkli Gösteren Kablosuz Kamera

Kablosuz kameralar hem gece hem de gündüz vakitlerinde çok kritik bir işlev görür: Güvenliği sağlamak. Bu görev, özellikle gece vakitlerinde daha kritik bir hal alır. Zira yaşanan suç olaylarının neredeyse tamamı gece vakitlerinde meydana gelir. Gece de renkli gösteren kablosuz kamera ise bu durumda ekstra güvenlik sağlar. Böylece yaşanabilecek suç olaylarına karşı delil olarak kullanabileceğiniz bir ekipmanınız olur. Gelin, gece görüşlü kablosuz kamera çalışma prensibine yakından bakalım.

Gecede Renkli Gösteren Kablosuz Kamera Özellikleri

Işık kaynaklarının kısıtlı olduğu gece saatlerinde kablosuz kameralar yeteri kadar ışık alamaz. Bu durumda elde edilen görüntü de koyu tonlarda olur ve bazen yeteri kadar yardımcı olmaz. Gecede renkli gösteren kablosuz kamera modelleri ise kendi yaydıkları ışık sayesinde etraflarını görebilir. Bu sayede gece geç saatlerde dahi renkli görüntü elde edilebilir. Bu kablosuz kamera modelinin özellikleri ise şu şekildedir:

  • Geceleri kayıt özelliğine sahiptir. Bu sayede gece vakitlerinde yaşanan olayları gündüz izleyebilirsiniz.
  • Bazı kablosuz kamera modelleri, HDR özelliğine sahiptir. Böylece loş ışıkta bile canlı ve renkli görüntü elde etmek mümkündür.
  • IR LED kablosuz kameralar, kızılötesi ışık yayarlar. Bu ışık sayesinde çevre sadece kameranın görebileceği şekilde aydınlanır. Kamera kendini hırsızlara karşı kamufle ederken görüntüyü net bir şekilde kaydeder.

Gecede renkli gösteren kablosuz kamera satın almak istiyorsanız, web sitelerimiz üzerinden detaylı bilgi edinebilirsiniz.

https://www.bestaguvenlik.com/kablosuz-ahd-kamera-seID162.html


https://www.toptanguvenlik.com/ev-kamera-sistemleri-kablosuz


https://www.guvenlikbayii.com/kablosuz-gizli-kamera-sistemi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s