Kablosuz IP Kamera 2 MP

Kablosuz IP Kamera 2 MP

2 MP kablosuz güvenlik kamerası, kalite ve performansın dengede olduğu güvenlik kameralarıdır. Bu modellerde güvenlik kameralarının çözünürlüğü tatmin edici seviyededir. Aynı zamanda güvenlik kamerasının güç tüketim değerleri de yüksek değildir. Bu sayede pille veya güneş enerjisi ile çalışan kameralar daha uzun ömürlü sonuçlar verecektir. Eğer, kablosuz IP kamera 2 MP çözünürlükte satın almak istiyorsanız, özelliklerine mutlaka göz atmanız gerekir.

2 MP Kamera İyi midir?

Elbette güvenlik kamerasının iyi veya kaliteli olup olmadığını sadece MP değeri ile ölçemeyiz. Ancak MP değeri özelinde bakarsak, 2 MP değerinin ortalama bir değer olduğunu söyleyebiliriz. Örneğin 8 MP kablosuz kamera daha fazla detayı görmenizi sağlar ancak 2 MP güvenlik kamerasında detayların sayısı azalacaktır.

Kablosuz IP Kamera 2 MP Modelleri ve Fiyatları

Kablosuz IP kamera 2 MP çözünürlüklü modeller, dizüstü bilgisayar kamerasıyla benzer kaliteye sahiptir. Zira pek çok laptop modelinde 1 MP kamera bulunmaktadır. Bu kameralardan hesap yaparsak, kablosuz IP kamera 2 MP değeri bu değerden biraz daha yüksektir. Yani kablosuz IP kamera çözünürlük kalitesi, çoğu laptop kamerasından daha iyidir.

Karşılaştırmayı telefonlar üzerinden yaparsak, telefon kameralarının çok daha kaliteli olduğunu söyleyebiliriz. Ancak söz konusu güvenlik kamerası olduğu zaman yüksek kaliteye gerek yoktur. Esas önemli olan, yeterli çözünürlükte 7/24 kayıt yapabilme imkanıdır. Hal böyle olunca, düşük çözünürlük değerleri bir avantaj sağlar. Aksi halde ciddi depolama sorunları çıkar. Sonuç olarak 2 MP kablosuz IP kamera, evlerinizde ve iş yerlerinizde ideal sonuç sağlayacaktır.

Eğer 2 MP kablosuz IP kamera satın almak istiyorsanız sitelerimizi inceleyebilirsiniz.

https://www.bestaguvenlik.com/u1717/kablosuz-kameralar/2mp-dis-mekan-wireless-kablosuz-guvenlik-kamerasi-wf60.html

kablosuz ip kamera 2mp

https://www.toptanguvenlik.com/2-mp-1080p-kablosuz-ampul-kamera-xmeye-arna-1280

2mp kablosuz ip kamera modelleri

https://www.guvenlikbayii.com/2-mp-dis-mekan-wireless-kablosuz-ptz-guvenlik-kamerasi-bb-1701

Kablosuz IP Kamera 2 MP

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s