Kablosuz Güvenlik Kamerası Maliyeti

Kablosuz Güvenlik Kamerası Maliyeti

Ev ve iş yeri güvenliğinin sağlanması için size uygun kablosuz kamera modellerine göz atmanız gerekir. Elbette bu durumda şu soru karşımıza çıkıyor: “Fiyat performans dengesine sahip kablosuz kameralar hangileridir?”. Bu soruyu cevaplamak oldukça güçtür. Çünkü her mekanın ihtiyaç duyduğu kablosuz kamera özellikleri farklıdır. Özellikler farklılaştıkça da fiyatlar farklılaşır. Peki ev ve iş yeri için kablosuz güvenlik kamerası maliyeti ortalama ne kadardır? Gelin ufak bir hesap yapalım.

Ev İçin Kablosuz Güvenlik Kamerası Fiyatları

İlk olarak, iç ve dış mekan kablosuz kameraları ayırmamız gerekir. Eğer iç mekanda kablosuz kamera kullanmak istiyorsanız, dome kablosuz kameralar en uygun seçenekler arasındadır. Dış mekanlarda ise bullet tipi kablosuz kameralar fiyat performans açısından ideal seçenektir. Kablosuz kamera fiyatları ise markaya, modele ve satış sitesinin politikasına göre değişiklik göstermektedir. Ancak kablosuz kamera fiyatlarının kamera başına en düşük ortalama 17-20 USD aralığında olduğunu söyleyebiliriz. Buna ek olarak, 50 USD ve üzeri fiyatlara sahip kablosuz kameralar da vardır. Yani görüldüğü üzere kablosuz kamera maliyeti tamamen bütçenize göre değişiklik göstermektedir.

Kablosuz Güvenlik Kamerası Maliyeti

İş Yeri Kablosuz Güvenlik Kamerası Maliyeti

Eğer iş yeri için kablosuz güvenlik kamerası satın almak istiyorsanız, aşağıdaki özelliklere sahip kablosuz kamera modellerine göz atmanız gerekir:

  • Gecede renkli gösteren kablosuz kamera: İş yerinde kimse yokken dahi gözünüz arkada kalmaz.
  • Su geçirmez kablosuz kamera: Zorlu hava koşullarına karşı dayanıklılık gösterir.
  • Alarmlı kablosuz kamera: Olası bir hırsızlık veya yangın durumunda siz orada yokken dahi yetkililer aksiyon alabilir.
  • Yüksek çözünürlüklü kablosuz kamera: Daha fazla detaya hakim olabilmek adına yüksek çözünürlüklü güvenlik kamerası tercih etmeniz önemlidir.

İş yeri için kablosuz kamera satın alacaksanız bu özellikleri kriter olarak kabul etmeniz gerekir. Bu özelliklere sahip kablosuz kameralar ortalama 25 ila 30 USD arasında değişiklik gösterir. Elbette çeşitli dönemlerde düzenlenen kampanya ve indirimlerle bu fiyatları daha da aşağı çekmek mümkündür. Ek olarak kablosuz güvenlik kamerası seti alarak birim bazda daha uygun fiyatlar yakalayabilirsiniz.Son olarak kablosuz güvenlik kamerası maliyeti konusunda net hesaplar yapmak için aşağıdaki linklere bakabilirsiniz. Bu linkler üzerinden filtreleme yaparak size en uygun kablosuz kameraların fiyatlarına bakabilirsiniz.

https://www.bestaguvenlik.com/ucuz-kablosuz-kamera-seID650.html

kablosuz güvenlik kamerası maliyeti


https://www.toptanguvenlik.com/en-ucuz-kablosuz-ip-kamera

kablosuz güvenlik kamerası maliyeti


https://www.guvenlikbayii.com/ev-kamera-sistemleri-kablosuz-2

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s