Arna Kablosuz Kamera

Arna Kablosuz Kamera

Kablosuz kameralar konusunda pek çok marka ve model bulunmaktadır. Bu markalar, kendi ürünlerini en iyi şekilde üretmekte ve pazarlamaktadır. Ancak bazı markaların modelleri hem fiyat hem de performans bakımından optimum değerdedir. Bu nedenle bu markaların kablosuz kamera modelleri tüm kullanıcılara hitap etmektedir. Arna kablosuz kamera sistemleri de bunlardan birisi olarak bilinmektedir. Peki Arna güvenlik kamerası özellikleri nelerdir? Gelin bu markanın ürünlerine bir göz atalım.

https://www.bestabilisim.com/2mp-dis-mekan-wireless-kablosuz-guvenlik-kamerasi-wf60

Arna Kablosuz Kamera Özellikleri Nelerdir?

Kablosuz kamera markalarından biri olan Arna, zengin özelliklere sahip kablosuz kameralar tedarik etmektedir. Kablosuz güvenlik kameralarının genel özellikleri ise şöyle:

  • Yüksek çözünürlük: Arna, Full HD kablosuz kamera modellerine sahiptir. Bu sayede hiçbir detayı atlamadan ortamı güven altına alabilirsiniz.
  • Gece görüş desteği: Arna kablosuz kamera modelleri içerisinde gece görüş desteği olan ürünler bulunmaktadır. Arna Full HD IP Güvenlik Kamerası, gece görüş desteği sayesinde karanlık ortamı rahat bir şekilde gözlem altına almanızı sağlar.
  • Uzaktan kontrol: P6SLITE uygulaması sayesinde dilerseniz Android dilerseniz iOS üzerinden kablosuz güvenlik kamerasını kontrol edebilirsiniz. Kolay kurulum işlemi sayesinde birkaç adımda güvenlik kamerasının tüm yetkileri sizde olur.
  • Koruma modu: Eğer görüş alanında hareketlilik olursa, Arna kablosuz kamera sizlere uyarı gönderir. Bu sayede izinsiz girişleri anında öğrenebilir ve yetkililere haber verebilirsiniz.
  • Dahili mikrofon: Bu özellik sayesinde ortamı hem görür hem de dinleyebilirsiniz.
  • 360 derece hareket: Bu özellik sayesinde kör alan sorunu ortadan kalkar!
Arna Kablosuz Kamera Modelleri ve Fiyatları

Görüldüğü üzere Arna marka kablosuz kamera özellikleri epey geniştir. Şimdi aşağıdaki linklerden ürünleri inceleyebilir ve dilediğinizi satın alabilirsiniz.

https://www.bestaguvenlik.com/kablosuz-guvenlik-kamera-sistemleri-seID170.html

arna kablosuz kamera modelleri


https://www.toptanguvenlik.com/kablosuz-ip-kamera

arna kablosuz kamera özellikleri


https://www.guvenlikbayii.com/kablosuz-dvr-kayit-cihazi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s