Kablosuz Kamera Ev İçin

Kablosuz Kamera Ev İçin

Ülkemizde kablosuz kamera kullanımı son yıllarda iyice yaygınlaşmıştır. Çünkü artan suç oranlarına karşın güvenlik kameraları yüksek caydırıcılığa sahiptir. Kablosuz kamera ev için bu caydırıcılığı neredeyse tek başına sağlamaktadır. Ancak ev için kablosuz kamera satın alırken bazı soruların cevabına göz atmanız gerekir. Gelin o soruları inceleyelim.

Eve Kamera Kurmak Yasal mı?

Evet, evinize dilediğiniz kadar kablosuz kamera taktırabilirsiniz. Ancak kablosuz kameralar hiçbir koşulda komşularınızın evini görmemelidir. Aksi halde özel hayatın gizliliğini ihlal etmiş olursunuz. Eğer kablosuz kameralar sadece evi içini ve bina çevresini görüyorsa, hiçbir sorun yok demektir. Aynı şekilde site yönetimleri de Kat Mülkiyeti Kanunu ile KVKK hükümlerine uyarak kamera kurabilirler.

Kablosuz Kamera Ev İçin
Kablosuz Kamera Ev İçin

Eve Kamera Sistemi Kurmak Ne Kadar?

Bu sorunun cevabı değişkenlik göstermektedir. Zira piyasada 20 USD değerinde kameralar olduğu gibi 40 USD değerinde kameralar da bulunmaktadır. Fiyatları etkileyen unsur, kameranın özellikleri ve çekim kalitesidir. Örneğin 5 MP kablosuz kamera fiyatları 1 MP kablosuz kamera fiyatlarına göre daha yüksek olacaktır. Buna ek olarak gece görüşlü veya sesli kayıt eden kablosuz kameralar da fiyat olarak bir miktar yüksektir. Daha ileri gidersek, 360 derece dönebilen ve harekete duyarlı güvenlik kamerası modelleri çok daha yüksek fiyatlara sahiptir.

Görüldüğü üzere maliyeti belirlemek tamamen size aittir. Ancak dört kameradan oluşan bir sistem minimum 100 USD’ye tamamlanacaktır. Eğer bütçeniz kısıtlıysa ve bu konuda hangi alternatifleri değerlendireceğinizi bilmiyorsanız, danışmanlık desteğinden faydalanabilirsiniz. Bunun için bizimle iletişime geçmeniz veya sitemizdeki modelleri incelemeniz yeterli olacaktır.

Ev İçin Kablosuz Kamera Modelleri

Dome kamera, ev için ideal güvenlik kamerası modelleri arasındadır. Tabii bunun dışında daha pek çok kablosuz kamer modeli bulunmaktadır. Tüm modelleri incelemek için sitemize göz atabilirsiniz.

https://www.toptanguvenlik.com/kablosuz-kamera-fiyatlari-ve-modelleri


https://www.guvenlikbayii.com/kablosuz-ip-kamera

Kablosuz Kamera Ev İçin

https://www.bestaguvenlik.com/u1717/kablosuz-kameralar/2mp-dis-mekan-wireless-kablosuz-guvenlik-kamerasi-wf60.html

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s