Kablosuz Kamera Gece Görüşlü

Kablosuz Kamera Gece Görüşlü

Gece görüşlü kablosuz kameralar, IR LED sayesinde karanlık ortamlarda yüksek kalitede çekim yapan cihazlardır. Bu cihazlar özellikle gece saatlerinde hırsızlık gibi durumların artması nedeniyle tercih edilir. Bu nedenle kablosuz kamera gece görüşlü özelliğe sahip olanından tercih edilmelidir. Sonuç olarak kablosuz kamerada gece görüş özelliğinin olması, size ekstra koruma sağlar.

dış mekan gece görüşlü kamera

Gece Görüş Kameraları Nasıl Çalışır?

Kablosuz kamera gece görüşlü özelliğe sahipse, içerisinde kızılötesi ışın yayan ledler bulunur. Bu ledler, görüş menzili içerisindeki nesnelere çarpar. Nesnelerden gelen ışınlar, kameranın ortamı görüntüleyebilmesini sağlar. Elbette bu kalite gündüz saatlerindeki çekim kalitesi kadar iyi olmaz. Ancak gece görüşlü güvenlik kameraları sayesinde evinize veya işletmenize girmeye çalışanları çok rahat bir şekilde tespit edebilirsiniz.

Kablosuz Kamera Gece Görüşlü
Kablosuz Kamera Gece Görüşlü

Gece görüşlü kameraların görme yeteneği, yansıyan ışınların miktarına bağlıdır. Bu nedenle dış mekan gece görüşlü kamera satın almak isteyenler, kamerayı çok iyi bir yere yerleştirmelidir. Aksi taktirde gece görüşlü kablosuz kameralar direkt olarak sokağı veya boş alanları görüntüleyemez. Bina, araba, zemin ve ağaç gibi nesnelere yansıyan ışınlar sayesinde etraf görünür olur. İç mekanda gerek duvarlar gerek diğer nesneler görüntü almayı kolaylaştırır. Ancak dış mekanda bu duruma dikkat edilmeli ve kameralar iyi yerlere konumlandırılmalıdır.

Eğer gece görüşlü kablosuz kamara hakkında daha fazla bilgi almak ve gece görüşlü kamera satın almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz web sitemizdeki linklere tıklayarak da gece görüşlü kablosuz kamera modellerini inceleyebilirsiniz.

https://www.toptanguvenlik.com/kablosuz-ev-kamera-sistemleri

kablosuz kamera gece görüşlü


https://www.guvenlikbayii.com/kablosuz-gece-goruslu-kamera-2

https://www.bestaguvenlik.com/c65/1/kablosuz-kameralar.html

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s