Kablosuz Güvenlik Kamerası 5MP

Kablosuz Güvenlik Kamerası 5MP

Çözünürlüğü yüksek bir sistem kurmak istiyorsanız kablosuz güvenlik kamerası 5MP çözünürlük değerine sahip modeller, pek çok ayrıntıyı net bir biçimde sunabilir. Bu nedenle geniş mekanların kayıt altına alınması söz konusu olduğunda yüksek MP değerine sahip kameralara ihtiyaç duyulur. Elbette 8MP kablosuz kamera modelleri daha yüksek çözünürlük değerine sahip olsa da, 5MP kablosuz kameralar kadar ekonomik olamazlar. Bunun yanı sıra 2MP kablosuz güvenlik kameraları da nispeten kalitesiz bir görüntü sunar. Sonuç olarak kablosuz güvenlik kamerası 5MP değeri ideal bir değer olarak karşımıza çıkmaktadır.

5MP Kablosuz Güvenlik Kamerası İyi mi?

Elbette güvenlik kamerası satın alırken sadece MP değerine bakılmamalıdır. Zira bu değer, destekleyici özellikler olmadan tek başına işe yaramayabilir. Örneğin, gece görüş özelliğine sahip olmayan 5mp kablosuz güvenlik kamerası ne kadar yüksek çözünürlüğe sahip olsa da geceleri kayıt yapamaz. Ek olarak 360 derece dönebilen kablosuz kamera modelini tercih etmeden her yeri izlemek de mümkün değildir. Zira kör noktalar, ne kadar yüksek MP değerine sahip olursa olsun kablosuz kamera tarafından kayıt altına alınamaz.

Kablosuz Güvenlik Kamerası 5MP Özellikleri ve Fiyatları

Özetle, kablosuz kamera satın alırken dikkat edilmesi gereken detaylar bir bütündür. Yani 5MP çözünürlük, kablosuz kamera iyi ideal bir değerdir. Böylece pek çok detayı görebilirsiniz. Ancak kablosuz kameranız suya dayanıklı değilse, su temasında bozulabilir. Kasası sağlam değilse, ufak bir darbede kırılabilir. Bu nedenle kablosuz güvenlik kamerası 5MP değerine sahip olduğu kadar bu saydığımız özelliklere de sahip olmalıdır.

Çok fonksiyonlu ve 5MP değerine sahip kablosuz kamera satın almak isterseniz, web sitelerimize göz atabilirsiniz.

https://www.bestabilisim.com/kablosuz-kameralar

kablosuz güvenlik kamerası 5mp

https://www.toptanguvenlik.com/2-mp-kablosuz-5-antenli-ip-bebek-kamerasi-1080p-arna-1235

5mp kablosuz kamera fiyatları

https://www.guvenlikbayii.com/kablosuz-kamera-wifi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s