Suya Dayanıklı Kablosuz Kamera

Suya Dayanıklı Kablosuz Kamera

Kablosuz kameralar, sabit bir noktada neredeyse yıllar boyunca duran cihazlardır. Ancak bu cihazların elektronik olduğunu unutulmamalıdır. Bu nedenle toza ve suya karşı önlem alınması önemlidir. Elbette suya dayanıklı kablosuz kamera alarak bu önlemi en başında alabilirsiniz. Bu sayede cihazın yıllar boyunca suya karşı dayanıklı bir şekilde çalışmasını mümkün kılabilirsiniz.

Suya Dayanıklı Kablosuz Kamera Modelleri Nelerdir?

IP65 ve IP66 standartları, kablosuz güvenlik kamera modellerinin pek çoğunda bulunur. Bu standartlar, cihazın toza ve suya dayanıklı olduğunu ifade eder. Bu nedenle suya ve toza karşı dayanıklı kablosuz kamera satın almak istiyorsanız, bu kodları açıklamada aramanız gerekir.

Suya Dayanıklı Kablosuz Kamera Modelleri ve Fiyatları

Elbette pek çok sitede ürün açıklamaları ya yüzeyseldir ya da eksiktir. Bu durumda hangi cihazın suya dayanıklı kablosuz kamera olduğunu bilemeyebilirsiniz. Aşağıda yer alan linklerden, suya ve toza dayanıklı kablosuz kamera satın alabilirsiniz. Bu sayede uzun yıllar boyunca en zorlu koşullarda dahi çalışabilen kablosuz kameralara sahip olabilirsiniz.

Tabii sadece bu özelliklere sahip kablosuz kamera almak doğru bir tercih olmayacaktır. Bunun yanında kablosuz kameranın gece görüş, IR LED, 360 derece dönme, hareket takip, uzaktan kontrol, alarm, sesli komut verme ve benzeri özellikleri de olmalıdır. Unutulmamalıdır ki bir kablosuz kamera hem canınızı hem de malınızı güvence altına alır. Bu nedenle güvenliğinizi sadece dayanıklı değil, aynı zamanda multi fonksiyonel (çok özellikli) cihazlara emanet etmeniz çok daha sağlıklı olacaktır.

https://www.bestaguvenlik.com/kablosuz-guvenlik-kamera-sistemleri-seID6496.html

suya dayanıklı kablosuz kamera


https://www.toptanguvenlik.com/kablosuz-mini-kamera

suya dayanıklı dış mekan kablosuz kamera


https://www.guvenlikbayii.com/sesli-kablosuz-kamera

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s